SKODA OCTAVIA – переможець

SKODA OCTAVIA – переможець премії «Автомобіль року в Україні 2021»!

Відповідно до результатів національного конкурсу «Автомобіль року в Україні 2021» кращим автомобілем в номінації «Легковий автомобіль 2021» стала SKODA OCTAVIA. Це вже друга нагорода, яку отримує нова SKODA OCTAVIA А8 з моменту виходу на український ринок. В грудні 2020 року OCTAVIA А8 стала абсолютним лідером премії «Авто Лідер 2021».

24 березня відбулась онлайн-трансляція церемонії нагородження кращих автомобілів 2021 року в рамках конкурсу Автомобіль року в Україна 2021» ! Враховуючи карантинні обмеження нагородження проводилось в режимі онлайн. В голосуванні взяли участь більше 12 млн українців, саме вони визначили 10-ку кращих автомобілів. Експертне журі також дало свою оцінку новинкам, після випробувань кожного автомобіля- учасника.

За звання «Автомобіль року в Україні 2021» боролись три новинки від SKODA: SKODA OCTAVIA, SKODA SCALA, SKODA KAMIQ. За результатами голосування SKODA KAMIQ і SKODA OCTAVIA увійшли в топ-10 кращих автомобілів в Україні.

Відповідно до сумарної кількості балів автомобілем року в класі стала SKODA OCTAVIA. Нова SKODA OCTAVIA А8 була представленої українському користувачу минулого року, одразу ж завоювавши серця своїх прихильників. Як і попереднє покоління, бестселлер вразив користувачів новим дизайном, наявністю інноваційних допоміжних систем безпеки, простором та комфортом, а також розумною ціною. OCTAVIA продовжує бути лідером у своєму класі з долею на ринку – 44%*

Дякуємо кваліфікованому журі та всім учасників голосування за вибір автомобіля SKODA!

*Відповідно даним Autoconsulting за 2 місяці 2021 року.

2021.03.25

Останні новини

Всі новини