SKODA пропонує знижки на відомі SUV

Автотрейдінг-Львів пропонує вигідні ціни на відомі моделі кросоверів з економією для клієнта до 36 000 грн.*

Надійні та міцні кросовери SKODA стають ще вигіднішими для покупців: SKODA KODIAQ можна придбати з вигодою до 36 000 грн, SKODA KAROQ з вигодою до 27 000 грн.* Пропозиція діє на автомобілі, що є в наявності, а також під замовлення у виробництво. Поспішайте, строк дії акції обмежений!

Кросовери SKODA поєднують в собі технологічність та виразний дизайн, комфорт і впевненість. міцність та керованість. Розумні рішення Simply Clever і внутрішній простір. SUV SKODA вирізняються високим рівнем пасивної та активної безпеки, про що свідчить висока оцінка Euro NCAP – 5 зірок. Поміж іншого, в новому поколінні чеських автомобілів представлена сучасна система допомоги водію, серед яких: асистент зміни лінії руху SIDE ASSIST, сучасне LED-освітлення, система кондиціонування CLIMATRONIC, круїз-контроль, система кругового огляду Area View та ін.

Популярні серед українського споживача та перевірені часом автомобілі SKODA підходять для будь яких дорожніх умов. Завдяки високому кліренсу, можливості вибору стилю поїздки, наявність повного приводу і блокування диференціалів для позашляховиків SKODA не існує важкопрохідних доріг.

З наявними моделями ви маєте змогу ознайомитись в розділі «Авто на складі», а також створити своє ідеальне авто в конфігураторі

                                                  "Авто на складі"                                "Конфігуратор"

Запрошуємо Вас на тест-драйв в дилерський центр Автотрейдінг-Львів за адресою: вул. Промислова, 52 б, щоб переконатись в широких можливостях SUV SKODA. Попередній запис за телефоном: +38 050 494 92 94.

*Розмір знижки розрахований на моделі SKODA KODIAQ 2.0 (132 кВт) 4х4 DSG в комплектації Ambition і SKODA KAROQ 1.4 (110 кВт) 8AG в комплектації Active станом на 01.02.2021 р. Акція діє з 01.02.2021 р. по 28.02.2021 р. на території України, крім територій вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Співвідношення розміру скидки до попередньої ціни вартості автомобіля SKODA KODIAQ – 4,1%. Співвідношення розміру скидки до попередньої ціни вартості автомобіля SKODA KAROQ – 4,3%.