Спеціальна пропозиція Octavia 452000 грн

Спеціальна ціна на SKODA OCTAVIA доступна вже зараз!

Хороші новини починаються від сьогодні: на легендарну модель марки SKODA діє спеціальна акційна пропозиція. Стильна SKODA OCTAVIA доступна по зниженій ціні – від 452 000 грн. Всього кілька кліків відмежовують вас від своєї мрії.

Сьогодні SKODA OCTAVIA в комплектації Actave з двигуном 1,6 (81kW, 5MG) доступна від 452 000 грн; в комплектації Ambition з двигуном 1,6 (81kW, 5MG) доступна від 521 000 грн. Карантин завершиться, а Ваша OCTAVIA завжди буде поруч!

І це не всі хороші новини! Заказати автомобілі SKODA від тепер можливо не виходячи з дому. Для цього необхідно на сайті https://www.autotrading.lviv.ua/models#any, вибрати бажаний автомобіль та відправити запропоновану онлайн-форму. Після поступлення заявки менеджер автосалону оперативно зв’яжиться з Вами, уточнить всі деталі замовлення та оплати.

Зі списком автомобілей на складі та можливістю покупки SKODA «онлайн» ви маєте змогу ознайомитись на нашому сайті https://www.autotrading.lviv.ua/.

Також двері дилерських центрів відкриті для Вас! Наші працівники працюють у звичному режимі і надають повний спектр послуг, зберігаючи при цьому необхідні мірі безпеки та попередження поширювання вірусної інфекції.

SKODA піклується про Вас та створює необхідні можливості для того аби Ви мали змогу залишатись вдома у безпеці! Будьте здорові!

news_octavia