Знижка на OCTAVIA A8 до 1 100$*

SKODA розпочинає Різдво!

Різдво та Новий рік будуть! Автотрейдінг-Львів готує різдв’яні подарунки для своїх клієнтів вже зараз! Сьогодні нове покоління SKODA OCTAVIA А8 можливо придбати з вигодою до 1 100$*.

Ловіть хвилю хорошого настрою та приємних цін від улюбленого Бренду! Ми піклуємося про те, щоб в цьому році під ялинкою у Вашої сім’ї був чудовий подарунок. На нове покоління бестселлера марки SKODA OCTAVIA А8 діє спеціальна ціна, поспішіть, адже кількість авто обмежена.

Минуло лише кілька місяців після появи нового покоління OCTAVIA в Україні, а модель вже користується успіхом. До прикладу в жовтні місяці продаж нової OCTAVIA А8 охопив 40 % ринку нових автомобілів у своєму класі. І це не дивно, адже новинка може похвалитись інноваційними можливостями та системами, що покращують комфорт та безпеку для водія та пасажира. Дизайн нової OCTAVIA відрізняється своїми емоційним та динамічним зовнішнім виглядом. Концепція інтер’єру включає в себе відмінну якість матеріалів, функціональність та продуманість в деталях. Сьогодні для клієнтів модель доступна з двигунами 1.4 TSI/110 kW та 2.0 TDI\110 kW (або 147 kW), які можуть працювати в парі з 6-ступеневою механікою, 7-ступеневим DSG або 8 ступеневим автоматом.

Спробуйте самостійно переконатись, створивши свою ідеальну SKODA OCTAVIA А8, скориставшись конфігуратором


*Акція діє на складські автомобілі та дійсна з 11 листопада по 31 грудня включно.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: +38 050 494 92 94 або за адресою:

м. Львів, вул. Промислова, 52 б. Давайте створимо святковий настрій разом!